Chcesz wziąć w leasing oszczędny i pięknie wykończony crossover? A może interesuje Cię najem długoterminowy? Seat Arona jest wyposażony w ultra nowoczesne reflektory FULL LED. Piękny i doceniany w konkursach design, jaki prezentuje Seat Arona, to jeden z wielu powodów dla których nie będziesz mógł oderwać od niego wzroku.

Najem długoterminowy na Aronę marki Seat to opcja dla poszukiwaczy kompromisu między luksusowym modelem auta, jego sportowym charakterem, miejskim szykiem a rozwiązaniem ergonomiczny. Czy jest możliwe, aby jedno auto łączyło wszystkie te cechy? Ultra bezpieczny i niezwykle funkcjonalny Seat Arona sprosta największym oczekiwaniom dzierżawców.

Seat Ibiza dla fanów sportowych rozwiązań

Nowy Seat Ibiza to atrakcyjny hatchback idealnie dopasowany do środowiska miejskiego. Panoramiczny dach, przez który można oglądać piękne, rozgwieżdżone niebo i wygodne, nowoczesne fotele robią wrażenie zarówno na kierowcy, jak i pasażerach. Silny sportowy akcent w postaci tylnego zderzaka spodoba się każdemu fanowi motoryzacji. Najem długoterminowy tego niezwykle wydajnego auta to rozwiązanie ekonomiczne i komfortowe. Atrakcyjność auta potwierdzona jest przez dane statystyczne firm leasingowych. Coraz chętniej sięgamy po eleganckie, wysoko funkcjonalne samochody tworzone pod miejskie standardy.

Przedsiębiorcy, którym nie odpowiadają warunki dyktowane przez umowę leasingową lub kredytową, coraz chętniej sięgają po trzecią opcję, która wydaje się z ich punktu widzenia najbardziej atrakcyjna. Najem długoterminowy- bo o nim tu mowa, to umowa łącząca dzierżawcę i firmę leasingową. Główną jej zaletą jest brak konieczności wkładu własnego na samym starcie.

Tags: