Volkswagen Transporter ma wiele wcieleń (Transporter Podwozie, Transporter Skrzyniowy, Transporter Kombi). I każde jest wyposażony w rozwiązania niesamowicie praktyczne, dostosowane pod najwyższe wymagania stawiane przed nowoczesnymi autami dostawczymi.

Transporter Furgon jest wyposażony w wielokrotnie testowane, niezawodne systemy bezpieczeństwa, jednym z nich jest automatyczny hamulec pokolizyjny, skuteczne poduszki powietrzne i systemy, m.in.: ABS, TCS, EDL. Jeśli szukasz auta nakierowanego na transport, perfekcyjne dostosowanego pod trudne warunki jazdy oraz ekonomicznego- VW Transporter to auto dla Ciebie.

Crafter (Furgon, Skrzyniowy, Podwozie)

Interesuje Cię leasing auta z pogranicza dużego dostawczaka i lekkiej ciężarówki? VW Crafter spełni Twoje oczekiwania. Volkswagen Crafter cieszy się dużą popularnością wśród osób decydujących się na leasing. Przyczyn jest kilka, ale jedna z najważniejszych to wyposażenie w udogodnienia, dzięki którym Twoja praca przebiegnie sprawniej, a dystans pokonanych kilometrów mniej odczuwalny. Ponadto, auto wykazuje bardzo dużą ładowność i perfekcyjne przystosowanie do montażu szafek oraz możliwość przearanżowania przestrzeni ładunkowej tak, by jak najlepiej dostosować ją do indywidualnych potrzeb.

Auto użytkowe, które zawiezie Cię, gdzie tylko chcesz

Inną kategorią aut jest rodzina samochodów osobowo- dostawczych. Do tej rodziny zaliczamy VW Amarok i VW California. To drugie, to odpowiedź na duże zapotrzebowanie na samochód, który pomieści marzenia o swobodnej, wygodnej, komfortowej i bezpiecznej podróży na miarę XXI wieku, Wysokiej jakości wyposażenie, które zapiera dech w piersiach i duży komfort jazdy- to sprawia, że Volkswagen California nie ma sobie równych w swojej klasie.

Volkswagen Amarok doskonale sprawdza się w warunkach, które są trudne- ważną rolę odgrywa tutaj szeroki rozstaw osi oraz stały napęd 4motion. Ponadto, ten dopracowany w szczegółach pick up zapewnia bardzo dużą powierzchnię ładunkową.

Tags: