Turbo auta z USA — jakość, moc, niesamowity wygląd i przystępna cena z Ameryka Cars!

 

Szukasz turbo auta z USA najwyższej klasy w okazyjnej cenie? Jeśli tak, to powinnaś lub powinieneś zastanowić się nad samochodem powypadkowym ze Stanów Zjednoczonych! Firma Ameryka Cars wyszukuje powypadkowe auta ze sprawdzonych źródeł, co do których ma całkowitą pewność jakości, jak i bezpieczeństwa. Turbo auta z USA powypadkowe może być bardzo ciekawą opcją dla wszystkich, którzy poszukują prawdziwych motoryzacyjnych diamentów! Ameryka Cars nie ogranicza się wyłącznie do jednej firmy – dzięki wieloaspektowemu podejściu oraz wyspecjalizowanemu zespołowi są w stanie zapewnić naprawę wszystkim sprowadzanym autom.

 

Aukcje USA — samochody, które warte są Twojej uwagi!

 

Aukcje USA samochody wykonywane są przez Ameryka Cars wyłącznie po podpisaniu umowy i po wpłaceniu zaliczki. Prowizja wynosi jedynie 3000 złotych, a kaucję za licytowany samochód należy wysłać przelewem na konto, którego numer podany jest w umowie przez firmę. Na zapłatę za samochód z wygranej aukcji masz 72h, licząc od zakończenia aukcji. Bardzo ważne jest przesłanie potwierdzenie przelewu. Jak tylko kupiony przez Ciebie samochód zostanie zaksięgowany, jedzie on do amerykańskiego portu, skąd przesłane będą dokładniejsze zdjęcia, a po załadowaniu na statek, śledzenia go jest możliwe jak zwykłej przesyłki kurierskiej.

 

Uszkodzone auta z USA naprawisz w warsztacie Ameryka Cars!

 

Turbo auta z USA mogą poprawiać pewne obawy u Polaków, którzy chcą je zakupić, a mianowicie — skąd brać części i jak długo trzeba będzie na nie czekać? Nie jest tajemnica, że części do samochodów amerykańskich będą o wiele trudniej dostępne niż do popularnych europejskich marek, to jednak sytuacja zmienia się bardzo szybko. Jednak na europejskich drogach coraz częściej możemy spotkać tego typu samochody, więc z roku na rok staje się to łatwiejsze. Ameryka Cars gwarantuje pomoc w ich zakupie i transporcie do Polski.