Nowy samochód może stać się rzeczywistością

Banki prześcigają się w ofertach dotyczących formy kredytowania zakupu nowych aut. Wybór najkorzystniejszej oferty stał się jeszcze łatwiejszych poprzez udostępnienie łatwych w obsłudze kalkulatorów, w ten sposób łatwo obliczyć kredyt samochodowy. Symulacja dokonana za pośrednictwem tego narzędzia prezentuje ofertę odpowiadającą naszym potrzebom. Bez wychodzenia z domu można sprawdzić, czy możemy pozwolić sobie na zakup nowego pojazdu.

Nie przepłacaj i wybierz korzystną ofertę dla siebie

Dostępne na rynku kredyty samochodowe w większości przypadków nie wymagają dokonania wpłaty własnej. Poza tym oferują niskie miesięczne raty, które obejmują jedynie spłat jedynie przewidywanej utraty wartości rynkowej auta. Ponadto oprocentowanie zależne jest od wybranego modelu w trzech możliwych okresach finansowania, tj. dwóch, trzech lub czterech lat. Standardowo każdy z klientów, który zdecyduje się na kredyt samochodowy może odkupić auto za cenę odpowiadającą racie finalnej.

Kredyt bez ukrytych kosztów

Zawarcie umowy kredytowej dotyczącej nabycia nowego auta nie zawiera ukrytych kosztów. Jasna jest forma zakończenia kontraktu. Istnieją trzy rozwiązania, zwrot pojazdu, spłata w ratach lub spłata jednorazowa. Przewidziana prowizja banku jest wliczona w kwotę kredytu. W zaledwie dwie godziny można załatwić wszystkie formalności oraz otrzymać decyzję kredytową za sprawą wyspecjalizowanego doradcy.