Każdy miłośnik zastosowania nowych technologii, będzie zadowolony z komfortu jazdy gwarantowanego przez możliwości, które oferuje Seat Leon St. Bezpieczeństwo na drodze w trudnych warunkach pomagają zachować światła przeciwmgielne i tylne oświetlenie LED- owe.

Wieloletnie ubezpieczenie pozwoli Ci spać spokojnie. Jego wysokość w kolejnych latach będzie uzależniona od poziomu szkodliwości. Ubezpieczenie tego typu sprawdza się w przypadku wynajmu długoterminowego.

Ubezpieczenie wraz z leasingiem: czy warto?

Skoda Karoq imponujący, zachowawczy desing, prostota i elegancja. Skoda Superb jest wyposażona w perfekcyjnie dopasowane oświetlenie które nie zawodzi nawet w najbardziej trudnych warunkach atmosferycznych. Ponadto, w podstawowym wyposażeniu samochodu znajduje się FRONT ASSIST i LIGHT ASSIST oraz czujnik parkowania.

We wnętrzu Skody Karoq zastosowano podłokietniki, skórzaną, wygodną kierownicę wyposażoną w szereg funkcji oraz Bluetooth. Ubezpieczenie, które można nabyć wraz z umową leasingową to oferta nie do odrzucenia. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia przedsiębiorcy, który chce zadbać o bezpieczeństwo swojej floty firmowej. Oferowane ubezpieczenie powinno gwarantować przywileje w kontekście ceny oraz procedur likwidacji szkód komunikacyjnych. Nie przepłacaj za polisy komunikacyjne; wypytaj o wszystkie interesujące Cię szczegóły przedstawiciela firmy leasingowej.

Skoda Karoq to SUV z charakterem. Piękne oświetlenie i niezawodne światła LED to jednocześnie unikatowy dodatek estetyczny i rozwiązanie niezwykle praktyczne przy dłuższej eksploatacji.

Tags: