Seat Nowa Ibiza to ekonomiczna opcja na miejski nowoczesny samochód. Możesz być pewny, że nie zawiedzie Cię na zakrętach ten wydajny, miejskich hatchback. Samochód cechuja niewymuszona elegancja, ostre linie dodają mu tylko charakteru i masywności.

Ponadto, pełne światła LED doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo, wnętrza auta wyposażone jest we wszystko, czego potrzebujesz, by czuć się pewnie w swoim aucie. Seat Nowa Ibiza wyposażona jest m.in w.: 6 poduszek powietrznych, Front Assist, manualną klimatyzację, elektrycznie regulowane szyby i lusterka, system audio z głośnikami i USB. Decydując się na rozłożenie kwoty leasingu na atrakcyjne, comiesięczne raty, pamiętajmy o tym, jak ważne jest ubezpieczenie samochodu.

Seat i Skoda- ubezpieczenie i leasing

Seat Tarraco to 7- osobowy SUV, który swoim pojawieniem się narobił sporo zamieszania na rynku. Auto wyposażone jest w proste rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że prowadzenie pojazdu staje się banalnie proste. Automatyzacja tego miejskiego samochodu nie ominęła również sfery multimedialnej- Seat Tarraco to nie tylko idealne auto dla rodziny, ale również dla każdego pasjonata nowinek technologicznych.
7 miejscowa Skoda Kodiaq jest idealnym samochodem dla rodziny, oraz dla tych wszystkich którzy chcą zainwestować w przestronne auto, to nowoczesny SUV z klasą, prezentujący wysoki poziom komfortu.

Decydując się na płacenie rat leasingowych, warto zadbać również o ubezpieczenie auta. Atrakcyjne formy ubezpieczenia przedkładane przez firmy leasingowe, to dobry pomysł na to, by zapewnić sobie spokojne i komfortowe użytkowanie na czas okresu najmu.

Tags: