Klienci są zadowoleni i chwalą sobie opcję najem długoterminowy VW. Sprawia to, że nie słabnie popularność tego typu rozwiązań. Kompleksowe podejście, atrakcyjne oferty finansowania oraz profesjonalny serwis floty, to wszystko nakręca wspomniany interes. Czy rzeczywiście warto z niego skorzystać?

Najem długoterminowy VW – usługi serwisu flotowego

Podczas pierwszych kroków dotyczących najmu zaobserwujemy, że nie ma konieczności angażowania własnych środków finansowych. Pełna obsługa floty bardzo często zawiera Assistance 24h, karty paliwowe, ubezpieczenie oraz usługi door-to-door. Często wykorzystywane jest możliwość serwisu i naprawy czy serwis ogumienia.

Korzyściami jakie daje najem długoterminowy VW, to także pewność pełnej obsługi firmowej floty. Nie ponosi się ryzyka, które wiązałoby się z wartością rezydualną i kosztami serwisowymi. Każdy, kto skorzysta z tej formy nabycia auta może zdecydować się na systemy raportów menedżerskich, pozwalających na precyzyjną kontrolę.

Nowy Volkswagen, nowy ty

Można być spokojnym przez cały najem długoterminowy VW, gdyż jedna miesięczna rata będzie tej samej wysokości, jak na początku okresu leasingu. Poza tym w stałej racie można stać się autentycznym właścicielem pojazdu. Ponadto w miesięczne racie ukryty jest koszt przechowywania opon, usługi assistance 24h oraz ubezpieczenia i likwidacja szkód.

Wybierając najem długoterminowy VW otrzymuje się raporty szkodowości, który dopasowany jest do potrzeb kierowcy. Dodatkowo w kwestii rozliczenia – nie dojdzie nigdy do sytuacji, kiedy stała stawka zmieni swoją wysokość przez cały okres trwania umowy. Często też nad wszystkim czuwa specjalnie dedykowany do naszej sprawy opiekun z wieloletnim doświadczeniem motoryzacyjnym. Najem długoterminowy VW to także pewność, że każda wizyta u mechanika, to użycia oryginalnych części zamiennych. Stąd też tak skonstruowana flota jest bardziej bezpieczna, a po upływie ważności umowy auta zwraca się dealerowi.