Doceniasz praktyczne rozwiązania, które oferuje Skoda w modelu Rapid? A może zachwyca Cię elegancja, jaką prezentuje Seat Leon?

Jeśli odpowiedziałeś przecząco na powyższe pytanie, napewno jesteś zainteresowany niezawodnymi autami VW. Jeśli szukasz odpowiedniego auta w stylu miejskim, który jednocześnie jest wytrzymały, komfortowy i bezproblemowy w użytkowaniu, ale nie dysponujesz dużymi środkami na wniesienie początkowego wkładu własnego, najem długoterminowy jest opcją, która Cię nie zawiedzie i z której chętnie skorzystasz.

Oferta, której nie możesz przegapić: najem długoterminowy VW

Przedsiębiorca, który jest zdecydowany na poszerzenie floty firmowej o wygodne i solidne auto marki VW, może liczyć na ciekawe propozycje firm leasingowych. Niezwykle popularny leasing często wiąże się z obowiązkiem wniesienia wkładu początkowego, można jednak pominąć ten warunek przy umowie na najem długoterminowy. To nie jedyne udogodnienia dla przedsiębiorcy.

Koszty związane z comiesięcznymi należnościami można wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Jeśli więc zastanawiasz się nad dzierżawą auta, ale nie przekonują Cię oferty na leasing klasyczny, wynajem długoterminowy to opcja dla Ciebie.

Tags: