Leasing aut użytkowych Volkswagen dla przedsiębiorców umożliwia wybór samochodu pośród szerokiej oferty.

Lekki i dobrze zorganizowany Volkswagen Caddy w dwóch wersjach do wyboru: Combi lub Furgon zapewnia nam: liczne schowki, dostosowywany do indywidualnych potrzeb i preferencji przedział ładunkowy, wyposażenie montażowe, które zapewnia większe bezpieczeństwo przewozu, solidnie wykonane dodatki z najwyższej klasy, trwałych materiałów: klamki, zawiasy- to znak rozpoznawczy aut produkowanych przez Volkswagen. Z kompaktowego Caddy, skorzystają małe i średnie firmy transportowe. Prawdziwą jednak okazją jest leasing na superwytrzymałe transportery marki Volkswagen.

Leasing na Transportery: oferta VW

Volkswagen Transporter Furgon, jest wyposażony w łatwą w czyszczeniu wykładzinę dźwiękochłonną i podobnie jak Transporter Kombi- posiada dużą powierzchnię ładunkową. Furgon wyposażony jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, co w przypadku działalności opartej na przewozie- jest ogromnym atutem. Nie bez znaczenia jest również system inteligentnego wspomagania kierownicy i regulacja dachu na trzech poziomach wysokości. Volkswagen Transporter Kombi wyróżnia estetycznie zaaranżowana kabina i możliwość konfiguracji foteli pasażerskich.

To wszystko tworzy razem przyjazne środowisko pracy, kreując możliwość optymalne dostosowywania przestrzeni- pod własne potrzeby. Efektywne reflektory poprawiające komfort jazdy oraz przemyślana przestrzeń ładunkowa wpływają na satysfakcję z bezzakłóceniowego użytkowania auta.

Tags: