Seat Ateca przekonuje Cię swoim niebanalnym designem? Ten piękny, ergonomiczny SUV o niezwykłej dynamice zamieszał w głowie niejednemu kierowcy. Połączenie iście sportowych możliwości i klasycznej, miejskiej elegancji- tego właśnie potrzebował oryginalny Seat Ateca.

W dodatku, ekonomiczny silnik Diesla i napęd 4Drive to udogodnienia, które powodują, że jazda nawet w trudnych warunkach wydaje się niezwykle prosta i komfortowa. Nie bez znaczenia jest tutaj wyposażenie auta w doskonałą technologię. Kierowcy cenią sobie m.in. Asystenta Parkowania, który sprawia, że parkowanie w przestrzeni miejskiej to proces, który przebiega błyskawicznie i bezproblemowo.

Volkswagen i Skoda- wybierz najlepsze ubezpieczenie

Wybierz idealnie ubezpieczenie na Volkswagen Up! Interesuje Cię leasing lub wynajem długoterminowy bez konieczności początkowego wkładu własnego? Powinieneś zadbać również o ubezpieczenie. Atrakcyjny design auta i dbałość o szczegóły przykuwają uwagę na drodze. VW Up! to auto o niewielkich rozmiarach, dla 4 osób idealnie przystosowany do środowiska miejskiego, będzie idealnym towarzyszem w miejskiej przestrzeni. Dla poszukujących auta w klasie biznesowej, Skoda Superb to opcja idealnie dopasowana, gwarantuje duży komfort jazdy. Elegancki design, łatwe parkowanie, doskonałe oświetlenie i najefektywniejsze systemy bezpieczeństwa- to czynniki, które przyciągają zainteresowanych właśnie do tego modelu.

Superb to wygodna Skoda, która zaskoczy Cię komfortem jazdy i bezpieczeństwem. Ubezpieczenie dodane do comiesięcznych rat leasingowych to opcja, która przyciąga nie tylko klientów indywidualnych, ale również biznesowych.

Tags: