Spokój i pewność ubezpieczenia twojego auta

Jeśli chcesz, aby twój Volkswagen służył ci przez wiele lat, to warto skorzystać z korzyści jakie gwarantuje ubezpieczenie. Volkswagen niezależnie od marki oferuje profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo. W swojej ofercie producent tych aut proponuje pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. To od nas zależy, jaką opcję wybierzemy, tak aby czerpać przyjemność z użytkowania swojego samochodu.

Co zrobić w momencie zakończenia umowy ubezpieczenia?

Możliwe jest ubezpieczenie każdego modelu samochodu, dokładnie w takim zakresie, w jakim nam zależy. Dokonując przedłużenia polisy można otrzymać dodatkowe zniżki. Wszystkie niezbędne szczegóły umowy przedstawia sprzedawca w autoryzowanych salonach. Można zapytać o wysokość składki ubezpieczenia i dobrać wiele dodatkowych składników. Oferowany jest szeroki pakiet ubezpieczeń, pełna ochrona autocasco oraz pomoc w przewidzianych sytuacjach, czyli Assistance.

Szeroki wybór opcji dodatkowych

Ubezpieczenie Volkswagen to gwarancja braku zwyżek na wybrane rodzaje uszkodzeń. Dodatkowo zapewniona jest ochrona poprzez ubezpieczenie konkretnych podzespołów, jak np. fotelika, bagażu, szyby. Wszystkie dodatkowe zapisy, które znajdą się w umowie obowiązują na terenie całej Europy. Oczywiście to samo dotyczy ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, czyli NNW. Ubezpieczenie Volkswagen może być spłacane na raty. Dotyczy to nawet dwunastu transz.