VW Sharan jest idealnym autem dla osób poszukujących rodzinnych rozwiązań logistycznych: zaskakująco duża przestrzeń dla pasażerów oraz funkcjonalna bagażówka zdecydowanie wpływają na atrakcyjność auta. Ponadto, auto zachwyca prostym, ale niebanalnym designem i nowoczesnymi rozwiązaniami kwestii bezpieczeństwa.

Wynajem długoterminowy samochodów marki Volkswagen to propozycja dla przedsiębiorców, którzy cenią wysublimowane podejście producenta do kwestii estetycznych. W dodatku, auto usatysfakcjonuje każdego dzierżawcę, który liczy na bezzakłóceniowe użytkowanie auta przez lata najmu.

Dynamika i moc niezrównanych SUV- ów: Seat

Marka Seat to sprawdzony producent miejskich aut, które sprawdzają się przez długie lata codziennego użytkowania. Jest to czynnik, który wpływa na zainteresowanie dzierżawców tym autem pod najem długoterminowy. Seat Ateca wyposażony jest w Diesel, na którym zaoszczędzisz. Dla zwolenników rozwiązań ekonomicznych to doskonała propozycja, zwłaszcza, jeśli decydują się na najem długoterminowy. Seat Ateca zapewnia bogactwo wyposażenia i wysoką funkcjonalność wdrożonych nowych technologii wspomagających bezpieczną i bezawaryjną jazdę.

Najem długoterminowy. Audi- marka, na którą warto postawić

Audi A3 to elegancka, dynamiczna limuzyna z niską linią dachu i mocno zaznaczonymi błotnikami sprawia wrażenie solidnej i mocnej. Limuzyna Audi A3 trafi w gusta nawet najbardziej wymagających indywidualistów, poszukujących samochodu z charakterem.

Najem długoterminowy nie wiąże się z wkładem własnym, który jest obowiązkowy w przypadku zawarcia klasycznej umowy leasingowej. Dla wielu przedsiębiorców jest to opcja zdecydowanie bardziej opłacalna.

Tags: