Szukasz auta na leasing o unikatowym nadwoziu, którego estetyka dopracowana jest w szczegółach? VW T- Roc to odpowiedź na Twoje życzenie.

Nowoczesne, funkcjonalne wnętrze, ultra intuicyjny, dostosowany do komfortowej, bezproblemowej jazdy kokpit, kierownica wyposażona w wiele funkcji, praktyczny design, duża przestrzeń bagażowa i podwyższone, dostosowane do ludzkiej anatomii siedzenia oraz piękne, unikatowe światła dzienne- robią wrażenie na wszystkich. Leasing na VW T- Roc daje możliwość uczestnictwa w przygodzie z nowoczesnym, wspartym o najnowsze systemy bezpieczeństwa autem.

Bezkompromisowy VW Tiguan: leasing auta rodzinnego

Leasing na VW Tiguan jest okazją do zapoznania się z bezkonkurencyjnym autem dedykowanym na rodzinne eskapady. Komfort jazdy idzie tu w parze z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Ten elegancki, kompaktowy SUV pomieści wiele i jeszcze więcej. Wielka moc ekonomicznego silnika to sprzymierzeniec na wakacyjnych drogach, a zgrabna forma auta to dodatkowy, estetyczny walor. Z tym autem bez problemu uporasz się z nadbagażem, a auto dopasuje się do Twojego stylu jazdy. Inteligentne systemy, które wspierają Twoją kierownicę- nigdy Cię nie zawiodą. Samochód poszerzony jest w wiele dodatkowych, opcjonalnych systemów, które pozwolą Ci na większą automatyzację jazdy.

Dostępna jest również poszerzona wersja auta: nowoczesny VW Tiguan Allspace, którego leasing pozwala cieszyć się ogromną przestrzenią i niespotykanym komfortem jazdy. Volkswagen Tiguan to idealne auto do dalekich podróży z pasażerami. Wygodne fotele i funkcjonalne wyposażenie- pozwala na komfortowe przebycie bardzo dużych dystansów. VW Tiguan to opcja dla wymagających.

Tags: