VW Tiguan- leasing tego auta o super mocnym silniku to marzenie wielu kierowców.
Nabycie tego auta w leasingu jest na wyciągnięcie ręki. Atrakcyjne kwoty rat leasingowych kuszą do tego, aby udać się do firmy leasingowej. Volkswagen Tiguan poradzi sobie nawet z najbardziej nieprzyjazną nawierzchnią.

Tiguan oferuje całe morze możliwości w doborze umilaczy czasu podróży. 2 nowoczesne systemy radiowe, możliwość włączenia usługi online Car-Net Guide & Inform oraz niezawodne App Connect to tylko niektóre z licznych udogodnień w Volkswagenie Tiguan.

Volkswagen Touran- Twoje rodzinne auto

VW Touran to niezwykle funkcjonalne, rodzinne auto. Niezawodne systemy wspierające kierownicę oraz innowacyjne systemy gwarantujące bezpieczną jazdę przekonują coraz większą liczbę klientów zdecydowanych na leasing. Komfort jazdy w tym modelu idzie w parze z wysokim stopniem bezpieczeństwa. Organizacja wnętrze w Volkswagenie Touran i jego stylistyka tworzą spójną estetykę, charakterystyczną dla aut tej marki. Wnętrze może być w łatwy sposób modyfikowane na potrzeby pasażerów, co podnosi komfort jazdy.

Wysokiej klasy nadwozie, składane fotele, nieskończona liczba opcji zagospodarowania wnętrza i wyposażenie w najnowsze technologie tworzą cały pakiet udogodnień dla kierowcy i pasażerów. Leasing Tourana to opcja dla tych, którzy cenią bezpieczną jazdę.

Tags: