Jazda w takim aucie jak Volkswagen Amarok to czysta przyjemność: automatyczna klimatyzacja, brak ślizgania tylnej osi-wysoki komfort prowadzenia pojazdu- to tylko niektóre cechy tej bardzo stabilnej, osobowej ciężarówki.

Opcje dodatkowe: Volkswagen Amarok- leasing

Volkswagen Amarok to mocne, konkurencyjne auto. W możliwościach auta znajduje się kamera cofania oraz podgrzewane fotele dla zmarzluchów. Volkswagen Amarok to pick up, który ma do zaoferowania dużo przestrzeni, czym niewątpliwe zaskarbił sobie fanów. Leasing tego niezwykle komfortowego auta osobowo- dostawczego cieszy się więc niesłabnącym zainteresowaniem.

Dlaczego właśnie Volkswagen Caddy? Leasing

Volkswagen Caddy to specyficzny typ minivana. Wszechstronne zastosowanie tego auta i jego wysoka funkcjonalność sprawiają, że to auto osobowo- dostawcze chętnie nabywane jest w leasing. Idealne do przewozu grupy ludzi: siedzenia z możliwością demontażu, liczne, ergonomiczne schowki oraz oszczędne silniki- to cechy, które powinno mieć każde auto tego typu. Ponadto, wzięte w leasing Caddy, posiada napęd na wszystkie cztery koła oraz inteligentny system przekładni w skrzyni biegów. VW Caddy jest wyposażony w perfekcyjnie opracowane systemy bezpieczeństwa, co w znacznej mierze wpływa na komfort jazdy.

Volkswagen California: witaj przygodo!

Ten niezawodny kamper wzięty w leasing zawrócił w głowie niejednemu miłośnikowi podróży. Ponadczasowe rozwiązania, zastosowane w modelu: Volkswagen California, takie jak otwierany dach, możliwość przekształcenia auta w sypialnię lub funkcjonalną kuchnię i nowoczesne wdrożenia:systemy rozrywkowo- informacyjne to niezastąpione udogodnienia w czasie podróży.

Tags: