VW Tiguan Allspace: leasing to rozwiązanie dla osób, które chcą zainwestować w bezpieczeństwo swojej rodziny. Oprócz ponadprzeciętnego komfortu jazdy- VW Tiguan Allspace to piękne auto, które prezentuje się fenomenalnie i przede wszystkim- jest funkcjonalne. Jego niebywałym atutem jest to, że jest on jednocześnie przestronny i kompaktowy; co stanowi cechę nadrzędną w rodzinie SUV-ów.

Piękne, charakterystyczne światła przednie i tylne to ozdoba auta. Na unikatowy styl auta składają się również chromowane elementy, które podkreślają nowoczesny design. Leasing na VW Tiguan Allspace opłaca się wszystkim, którzy marzą o wytrzymałym, przestronnym, kompaktowym i bezpiecznym aucie.

VW Touareg- prosta elegancja i szykowność

Leasing, jako atrakcyjna alternatywa dla zaciągania kredytu- niesie ze sobą całe spektrum wyboru na nowoczesne, eleganckie SUV-y. Jednym z tych wyjątkowych, wytrzymałych aut jest VW Touareg. Wielość dostępnych na życzenie rozwiązań technicznych oraz niezawodne systemy wspomagające kierownicę; przemawia za leasingiem tego właśnie SUV-a. Nieograniczone możliwości stylistyczne auta pozwalają na ścisłą indywidualizację wnętrza. Sportowy wygląd i prosta elegancja proponowana przez VW Touareg

VW Touran

Przy stosunkowo niewielkim zużyciu paliwa, osiągać niespotykaną moc i zyskać na efektownej jeździe- to marzenie wielu z nas. To wszystko oferuje nam piękny i komfortowy VW Touran. BlueMotion Technology pozwala na łatwe i szybkie oszczędzanie.

Ponadto, estetyka, jaką prezentuje VW TOURAN, zaspokoi największe wymagania względem współczesnego designu. Leasing na to auto, to inwestycja, która się opłaca.

Tags: