Seat Leon to auto, które nie tylko zapewnia świetną widoczność w noc, dzięki światłom LED. Korzystając z precyzyjnej nawigacji dotrzesz, tam, gdzie planujesz w możliwie najkrótszym czasie. Ponadto, wielofunkcyjna kierownica gwarantuje łatwą i przyjemną podróż.

Najem długoterminowy, to opcja dla tych, którzy nie są przekonani do klasycznych opcji leasingowych. Atrakcyjne raty oraz brak konieczności wpłacenia kwoty początkowej to bardzo korzystna oferta.

Najem długoterminowy aut z rodziny VW

Nowy model Volkswagena, VW up! Ten miejski samochód w wersji podstawowej jest wyposażony m.in: w 4 poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy oraz systemy EBV i MSR. Najem długoterminowy tego auta pozwoli na swobodne korzystanie z wielu atrakcyjnych funkcji. Korzystnie rozłożone raty, bez początkowego wkładu własnego zachęcają do dzierżawy.

Wynajem długoterminowy Porsche

Możliwości jakie prezentuje, jeden z najbardziej reprezentatywnych modeli tego typu, SUV Porsche Macan, zapierają dech w piersiach każdego miłośnika motoryzacji. Warto zwrócić szczególną uwagę na aktywny napęd na cztery koła, atrakcyjne wnętrze, wygodne siedzenia, charakterny design. Już dziś możesz nabyć wyjątkowy model Porsche, decydując się na najem długoterminowy.

Przy zawieraniu umowy na wynajem długoterminowy, należy oszacować limit kilometrów pokonywanych w ciągu okresu dzierżawy. Jest to warunek konieczny. Najem długoterminowy jest atrakcyjny dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych dlatego, że jest gwarantowany bez żadnych dodatkowych opłat.

Tags: