Jeszcze kilka lat temu zakup auta był traktowany jako życie na wysokim poziomie. Ówcześnie samochód nie stanowi wyznacznik statusu społecznego, a pełni rolę środka transportu. Zakup ten bywa często obowiązkowy, stąd zanim wsiądziemy w nowe auto warto zapoznać się z możliwymi formami finansowania oraz wysokością miesięcznej raty za wymarzonego Volkswagena.

Osiągalne, bliższe niż kiedykolwiek

Wygodnym sposobem, aby kupić auto marki Volkswagen jest oferta w ramach Volkswagen Financial Services. EasyDrive to gwarancja niskich miesięcznych rat kredytu oraz możliwość zmiany samochodu co trzy lata. Wkład własny waha się od 0% do 30% wartości auta, a niewysoki koszt comiesięczny, to tak naprawdę spłata jedynie przewidywanej utraty wartości rynkowej pojazdu Volkswagen. Kredyt EasyDrive oprocentowany jest w zależności od dokonanego wyboru przez kredytobiorcę.

Istnieją trzy możliwości zakończenia tego rodzaju umowy. Można zwrócić pojazd, spłacić jednorazowo w całości lub uczynić to w ratach. Dodatkowo gwarantowany jest odkup samochodu za cenę, która odpowiada racie finalnej. Poza tym prowizja bankowa jest wliczona w kwotę kredytu. W standardzie klient otrzymuje również pomoc doradcy, który pomaga w realizacji wszystkich formalności oraz przedstawi decyzję nawet w ciągu 90 minut.

Leasing EasyDrive praktycznie dla każdego

Inna forma zakupu pojazdu Volkswagen? Kredyt w postaci leasing EasyDrive. To także okres 2,3 lub nawet 4 lat. Opłata wstępna podobnie jak w poprzednim rozwiązaniu waha się od 0% do 30% wartości wybranego samochodu. Kuszące są niskie miesięczne raty, a także dwa warianty zakończenia umowy – zwrot pojazdu oraz spłata jednorazowa. Istnieje też możliwość sfinansowania ubezpieczenia OC, AC, NNW oraz Assistance już od 3,1% wartości Volkswagena. W przypadku tej formy zakupu także możemy liczyć na wsparcie ze strony doradcy, który pomoże nam przebrnąć przez wszystkie formalności. Czas oczekiwania na decyzję nie przekroczy 90 minut.