Szukasz ergonomicznego, funkcjonalnego a przy tym pięknego crossovera? Oryginalna stylistyka wnętrza, jaką prezentuje T- Roc i możliwość przearanżowania wnętrza na pewno przypadną Ci do gustu. T- Roc to kompakt, ale przestrzenny z podwyższonymi siedzeniami, rozsuwanym dachem i oryginalnym, dwukolorowym nadwoziem.

Wzięty w leasing- sprawdza się doskonale, tak, że na poważnie zastanawiasz się nad jego wykupem. Unikatowe światła, nowoczesny design i ultra praktyczne systemy wspomagające, takie jak Lane Assist i Park Assist oraz opcjonalne systemy, których funkcje wprawiają w osłupienie- to niepodważalne zalety tego wszechstronnego, komfortowego auta.

VW Tiguan Allspace: leasing, którego nie pożałujesz

Wygodne 7 miejsc w bezkonkurencyjnym aucie VW Tiguan Allspace i dłuższe nadwozie: oznacza to jeszcze więcej miejsca dla fanów VW Tiguan. Przestrzenność i komfort jazdy, większa powierzchnia na bagaż oraz duże możliwości przearanżowania wnętrza to nie jedyne cechy tego unikatowego modelu. VW Tiguan Allspace to doskonała alternatywa dla vana. Co jeszcze możemy spodziewać się po tym modelu? reling dachowy, zaawansowany system multimedialny,

Leasing aut osobowych

Współcześnie, klient leasingowy może wybierać z szerokiej oferty aut. Od dłuższego czasu bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych cieszą się SUV-y. Atrakcyjne, nowoczesne i dopracowane pod kątem najnowszych technologii samochody, takie jak VW Touran i VW Touareg są chętnie nabywane w leasing.

Tags: