Jeśli wybrałeś już Skodę Octavię Combi dla siebie, to nie pozostaje ci nic innego, jak podjęcie decyzji, w jaki sposób za nią zapłacić. Istnieje możliwość nabycia tego auta w bardzo niskich miesięcznych ratach i to nawet bez wkładu własnego. Którą opcję wybrać? Wszystko w zależności od twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Skoda Octavia Combi w abonamencie

Ta opcja to kwestia comiesięcznych wpłat, co nie wymaga wpłaty wkładu własnego. Dealerzy oferują atrakcyjne oprocentowanie w dwóch wariantach okresu kredytowania – 3 lub 4 lat. Ponadto umowę można zakończyć w trojaki sposób. Pierwszy z nich to zwrot auta do dealera, a pozostałe możliwości to spłata – jednorazowa lub we wspomnianych wcześniej ratach. W przypadku wybrania pierwszej opcji zakończenia umowy, Skoda Octavia Combi zostanie sprzedana, nie będzie z tym najmniejszego kłopotu, ponieważ gwarantowana jest wartość odkupu.

Wybierając taką opcję nie ma możliwości zmiany na nowe auto. Wszystkie opcje kredytowania zawierają w sobie ubezpieczenie komunikacyjne, które zostanie wliczone w ratę kredytu. Nie musisz się martwić, jeśli utracisz w tym czasie pracę lub dojdzie do poważnego zachorowania czy nawet śmierci. Istnieje wówczas możliwość wykupienia ubezpieczenia na wystąpienie takich sytuacji.

Oferta dostępna dla przedsiębiorców

Skoda Octavia Combi może być przez ciebie nabyta w ramach pakietu dla przedsiębiorstw. W jego skład wchodzi pełen zakres obsługi serwisowej oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdu Przeglądy wraz z materiałami eksploatacyjnymi, niezbędne regulacje, okresowe badania techniczne czy uzupełnienia płynów eksploatacyjnych, to wszystko wchodzi w skład wybranej przez ciebie opcji spłaty twojej nowej Skody.

To wszystko sprawia, że nie musisz bać się kredytów. Istnieje wiele wariantów i możliwości, które sprawią, że pożyczka będzie dla ciebie czymś komfortowym. To nie ty musisz dostosować się do kredytu, a raczej on do ciebie.