Skoda Citigo dostępna jest w 4 wariantach. W atrakcyjnej formie leasingowej możesz nabyć na okres najmu: Citigo 3- drzwiowy, 5- drzwiowy, Citigo Monte Carlo 3- drzwiowy, Citigo Monte Carlo 5- drzwiowy. Skoda Citigo to popularny, wygodny miejski samochód, który posiada wszystkie cechy do tego, by bezzakłóceniowo przemierzać miasto.

Design, jaki prezentuje Skoda Citigo to modna, świeża propozycja dla osób, ceniących klasykę i nowoczesne rozwiązania. Na eleganckie auto, które dzierżawimy na okres najmu- warto wykupić ubezpieczenie, wówczas szkody finansowe poniesione w wyniku niefortunnych wypadków na drodze można zminimalizować.

Zupełnie nowa Skoda Fabia- Twój sprzymierzeniec na drodze

Skoda Fabia MPI mknąc po miejskich ulicach, wywiera duże wrażenie na przechodniach i towarzyszach na drodze. Popularna Skoda Fabia w nowej, lepszej odsłonie wyposażona jest w wspomaganie ruszania pod górę i niezawodny hamulec pokolizyjny, dzięki któremu możesz czuć się bezpiecznie nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. W nowej Fabii udoskonalono reflektory oraz tylne lampy, i zmodyfikowano zderzaki. Ulepszona Skoda jest idealna do miejskich wojaży, prezentuje precyzyjny układ kierowniczy. Jazda tym samochodem jest wygodna, bezpieczna.

W dodatku, przestronność i pakowność auta pozwala na swobodę bez względu na ostateczny cel podróży. Wybieraj tylko takie rozwiązania na ubezpieczenie, które w pełni Cię usatysfakcjonuje. Czuj się bezpiecznie i komfortowo prowadząc auto użytkowane w ramach leasingu: wybierz korzystne ubezpieczenie.

Tags: