Skoda Rapid to nowoczesne, auto rodzinne, które zaskakuje przestronnością. Cechuje je stylowy design oraz ponadczasowa elegancja. Wydaje auto z serii kompaktowych to rozwiązanie funkcjonalne i ergonomiczne. Dynamika robiąca wrażenie, duża przestrzeń bagażowa i wysoka funkcjonalność sprawiają, że oferta marki Skoda dla wielu z nas jest nie do odrzucenia.

Reflektory efektywne oraz światła przeciwmgielne z funkcją Corner bezsprzecznie ułatwiają prowadzenie pojazdu w trudnych warunkach atmosferycznych, zwłaszcza wtedy, gdy mamy do pokonania duży dystans. Skoda Rapid to bezpieczne i eleganckie auto- dzięki takim właśnie modelom, najem długoterminowy jest opłacalny, a okres najmu często kończy się dokonaniem zakupu.

Wynajem długoterminowy: Porsche

Porsche Macan Turbo Performance to efekt pięknego kompromisu między sportowym praktycyzmem, a miejską elegancją. Ten nieprzejednany SUV o linii świateł cechującej Porsche i o szerokim rozstawie kół to bezsprzeczny król szos. Sportowy profil Porsche zachwyci każdego, kto poszukuje określonego, świeżego designu. Ponadto, komfort jazdy Porsche Macan Turbo Performance stoi na bardzo wysokim poziomie.

Porsche Macan GTS to mały SUV o silnym, sportowym charakterze. To gratka dla wszystkich, którzy lubią szybką i bezpieczną jazdę, ale potrzebują również auta, które świetnie radzi sobie w środowisku miejskim. Model Porsche Macan GTS to gwarancja dynamicznej jazdy i świetnej pracy silnika. To luksusowe auto dla osób, które nie lubią kompromisów na drodze i wymagają najwyższych standardów.

Tags: