Seat Alhambra to odpowiedź marki Seat na zapotrzebowanie na ultra wygodnego minivana. Rodzinne auto z elektrycznie otwieranymi drzwiami oraz panoramicznym dachem jest idealnie przystosowany do rodzinnych wojaży.

Niezależnie od tego, czy wybieramy się na długie wakacje, czy rutynowo odwozimy dzieci do szkoły- to wygodne auto jest jednym z najbezpieczniejszych na rynku. 7 poduszek powietrznych w standardzie, czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz system rozpoznawania zmęczenia to rozwiązania które dbają o bezpieczny przejazd Twojej rodziny.

Korzystna opcja na leasing z ubezpieczeniem

Pełna światła LED i niezwykle funkcjonalne wyposażenie to jedne z tych czynników, przez które warto zwrócić szczególną uwagę na Nową Ibizę marki Seat. Możliwość korzystania z nowoczesnej nawigacji, kamery cofania, ogranicznika prędności to tylko niektóre z licznych atutów tego modelu. Jesteś właścicielem floty aut marki Seat? Pomyśl, jakie korzyści dla Ciebie i Twojej firmy niesie ubezpieczenie tych aut.

Zdecyduj się na opcję, która daje pełen komfort: ubezpieczenie, które jest opłacane w comiesięcznych ratach razem z ratami leasingowymi.

Tags: