VW Touran to bezpieczne auto dla rodziny. Przestronny z licznymi funkcjami, które ułatwiają podróżowanie. Wszechstronność i komfort jazdy to cechy, które są typowe do tego typu VW. Rodzinne SUV-y od marki Volkswagen to jedne z najatrakcyjniejszych miejskich aut, po które chętnie sięgamy, decydując się na najem długoterminowy.

Idealnym przykładem jest VW Tiguan: mocny silnik, napęd na wszystkie koła i design, który przyciąga- tego możemy oczekiwać od tego kompaktowego SUV- a. Zarówno VW Touran, jak i VW Tiguan to auta typu miejskiego, przeznaczone do codziennego, rodzinnego użytkowania. Volkswagen stawia tu na bezpieczeństwo i przestrzeń, która jest cennym czynnikiem usprawniającym i ułatwiającym rodzinne podróżowanie.

Wynajem długoterminowy Porsche: opcja dla indywidualistów z charakterem

Ultra sportowy SUV Macan S to nowoczesny i bezkompromisowy samochód, o pięknych lampach i wyposażeniu. Ergonomiczne, szybkie i mocne Porsche to połączenie elegancji i sportowego charakteru. Duży bagażnik, wygodne fotele i nowoczesne systemy wspierające komfortową jazdę- to standard w autach marki Porsche. Od wielu lat, modele tej marki cieszą się popularnością- zwłaszcza, jeśli chodzi o najem długoterminowy.

Decydując się na najem długoterminowy VW lub Porsche, wybieramy atrakcyjną alternatywę dla leasingu i kredytu. To świetna oferta dla przedsiębiorców, którzy poszukują ciekawych rozwiązań na użytkowanie luksusowych aut. Często spotykanym zjawiskiem jest zakończenie okresu najmu długoterminowego przeniesieniem praw własności na dzierżawcę.

Porsche sprawdza się doskonale w każdych warunkach, ponadto jego estetyka należy do najbardziej wysublimowanych. Nie dziwi więc fakt, że wieloletni dzierżawca pragnie być właścicielem tego niezwykle luksusowego auta.

Tags: