Ostra linia, którą prezentuje ten niewielki samochód, potrafi namieszać w głowie. Seat Mii to efekt zrealizowania perfekcyjnego projektu na auto z segmentu A. Ten mały samochód, który świetnie porusza się w miejskiej przestrzeni- jest bliźniakiem dwóch innych popularnych modeli.

Mowa tutaj o nowoczesnym samochodzie Skoda Citigo oraz niezawodnym VW up! Minimalizm i unikatowa, miejska stylistyka- te dwa cele przyświecały projektantom i wizjonerem, którzy wykreowali trojaczki. Decydując się na podpisanie umowy leasingowej na wspomniane modele, pamiętajmy o tym, by wykupić ubezpieczenie. Zanim podejmiemy decyzję warto bliżej przyjrzeć się ofertom i odwiedzić firmę leasingową, by zamówić wszystkie detale umowy.

Ubezpieczenie: leasing na Volkswageny

Decydując się na zakup VW w leasingu, powinniśmy mieć na uwadze również ubezpieczenie. VW Sharan to auto 7- osobowe, rodzinne i niezwykle komfortowe. Niebanalny design i bogate wyposażenie idzie tutaj w parze z możliwością indywidualizacji i przearanżowania wnętrza pod własne upodobania. VW Polo to opcja ekonomiczna oraz super bezpieczna. Udoskonalony Volkswagen Polo jest wspomagany przez inteligentne systemy, które czynią jazdę bardziej komfortową, ale również bezpieczną.

Skoda Octavia zgrabne, wydajne auto w klasie kompaktowej. Idealne dla rodziny- bezpieczne i wygodne, ergonomiczne światła, oprócz tego, że poprawiają widoczność na drodze, to są pięknym, eleganckim dodatkiem, dzięki któremu Skoda Octavia zyskuje na elegancji. Nabądź atrakcyjne ubezpieczenie w zaufanej firmie leasingowej, bez konieczności cyklicznego odnawiania polis.

Tags: