Caravelle i Multivan- porównanie

Volkswagen Caravelle i Volkswagen Multivan to świeższe spojrzenie na to, co prezentuje Volkswagen Transporter. Oba modele można nabyć w wersjach z krótkim lub długim rozstawem osi. Pojazdy są wyposażone między innymi: w elektrycznie sterowanie szyb i lusterek, kamerę cofania, skórzaną tapicerkę.

Zdecydowanym atutem jest wzbogacenie samochodu w system nawigacji satelitarnej. Leasing tych aut jest opłacalny ze względu na dużą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, komfortową jazdę i wydajność.

Volkswagen Caravelle i Volkswagen Multivan- różnice

Leasing aut użytkowych to dobre rozwiązanie zarówno dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Samochody typu Transporter sprawdzą się zwłaszcza przy przewozie pasażerów lub transportowaniu pracowników, dlatego często są oddawane w leasing. Podobieństwa między modelami Caravelle i Multivan są łatwo zauważalne: nadwozie, rozmiary, oba w przeciwieństwie do auta Volkswagen California są autami typowo użytkowymi, California jest natomiast autem rekreacyjnym.

Z obu typów zadowolone będą również duże rodziny, dla którym wygoda i komfort jazdy to kwestie priorytetowe. Czym różnią się wspomniane wyżej auta? Przede wszystkim prezentują różne style wyposażenia oraz odmienne układy siedzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *