Volkswagen Caravelle i Volkswagen Multivan to świeższe spojrzenie na to, co prezentuje Volkswagen Transporter. Oba modele można nabyć w wersjach z krótkim lub długim rozstawem osi. Pojazdy są wyposażone między innymi: w elektrycznie sterowanie szyb i lusterek, kamerę cofania, skórzaną tapicerkę.

Zdecydowanym atutem jest wzbogacenie samochodu w system nawigacji satelitarnej. Leasing tych aut jest opłacalny ze względu na dużą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, komfortową jazdę i wydajność.

Volkswagen Caravelle i Volkswagen Multivan- różnice

Leasing aut użytkowych to dobre rozwiązanie zarówno dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Samochody typu Transporter sprawdzą się zwłaszcza przy przewozie pasażerów lub transportowaniu pracowników, dlatego często są oddawane w leasing. Podobieństwa między modelami Caravelle i Multivan są łatwo zauważalne: nadwozie, rozmiary, oba w przeciwieństwie do auta Volkswagen California są autami typowo użytkowymi, California jest natomiast autem rekreacyjnym.

Z obu typów zadowolone będą również duże rodziny, dla którym wygoda i komfort jazdy to kwestie priorytetowe. Czym różnią się wspomniane wyżej auta? Przede wszystkim prezentują różne style wyposażenia oraz odmienne układy siedzeń.

Tags: