Szukasz optymalnych rozwiązań na ubezpieczenie dla swojego auta? Ubezpieczenie, które można nabyć dla Seat- a w leasingu to atrakcyjne raty ubezpieczenia włączone do rat leasingowych.

Seat Alhambra, które możesz użytkować w ramach leasingu lub najmu długoterminowego- to niezwykle pakowny, ultranowoczesny minivan, który nie tylko jest bezpiecznym, rodzinnym autem, ale wyposażony w najnowsze technologie i atrakcyjne rozwiązania multimedialne- stanowi również obiekt westchnień każdego miłośnika samochodowych nowinek technologicznych.

Ubezpieczenie: jakie auto warto ubezpieczać?

Skoda Fabia TSI gwarantuje innowacyjne rozwiązania, nowoczesne wnętrze. To auto posiadające na wyposażeniu 6 poduszek powietrznych, prezentuje również szerokie zastosowanie asystentów bezpieczeństwa i wspomagania kierownicy. Nowoczesna kamera cofania, Bi- Led to systemy, które stanowią ważne udogodnienie na drodze. Skoda Fabia TSI jest wspomagana przez Front Assist i posiada mocne, wytrzymałe nadwozie. To wspaniałe auto dla mieszczuchów, którzy szukają samochodu funkcjonalnego.

Wybierz firmę leasingową, która oferując ubezpieczenie Twojej firmowej floty- zgadza się w jego ramach na koordynację procesu likwidacji szkody.

Tags: